محل تبلیغات شما
عامممم :|
سلام :|
کسی هس ؟
خاااب چخبرا ؟ با کرونا چه میکنین ؟ می سازین باهاش یا می سوزین ؟؟؟
من که فارغ ز جهان اصن بیخیالم :| نمیترسم ازش
ولی خب بیخیال که میگم منظورم این نی که رعایت نمیکنم :/ رعایت میکنم ولی استرس هم ندارم ^^
شما هم راحت باشین ، بدون استرس به کارهای هر روزتون برسین فقط بیشتر از قبل مراقب خودتون و عزیزانتون باشین :) ♥
اون بالایی ها ب فکر ما نیسن ، خودمون باید ب فکر خودمون باشیم تا این غول سیاه کثیف رو شکست بدیم :)
و پیروز میشیم مگ نه ؟
خب مث اینکه امسال همه چی دس به دست هم دادع تا تعطیلی ها زاییده شن *-*
#زایش_تعطیلات :/
با این وضع تا 15 اسفند ک تعطیله ، بقیش هم دیگ فک نکنم کسی برع بعد هم خو عید و تعطیلات نوروز :/
کلااااا تعطیلی بهمون خوردع *-* و با این حساب امتحانات نوبت دوم و امتحان نمونه و تیزهوشان هم میفتن احتمالا اواخر بهار یا تابستون :/
عررررررررر
عاااا راستی پیج اینستام به این آدرس sita_17th پرید :" مجبور شدم یکی جدید زدم ب این آدرس: setayesh0_83
فالو بنمایید ^^
#ده_روز_تاتولدم *-*
وعیییییییی خبر بعدی اینکه من به زودی به دنیااااااااا میام *-*
اآآآآآه 15 سال پیش من موقع اذان صبح تو 17 اسفند ماه 1383 در نصف جهان به دنیااا اومدم و صدای عررر زدنم بیمارستان شهید صدوقی را پر کرد T~T
( چه اطلاعات دقیقی :/ )
#سه_روز_تاتولدصبا
#شش_روز_تاتولدبارانآ
تولدتون پیش پیش مباااارک لاواااام ^^
فق تف تو شانس سه تامون که امسال تولدهامون مصادف شد با حضور #کرونا در ایران :||||
عررررر راستی چن روز پیش دلم گرفتع بود گریم گرف بخاطر این بود که دلم واس #پرستو تنگ شدع بود ، یهو این جمله اومد تو ذهنم سریع نوشتمش تا یادم نرع :
"شُدَم اون بَچّه ایـ کِه هَرچِقَدر نِق میزَنِه هیچکی نِمیفهمه چِشه"
استوری اینستام هم گذاشتمش .
راستی چند روز پیش یه مقاله نوشتم به اسم #تبعیض_جنسیتی بصورت پاورپوینت درستش کردم انقد خوب شد *-*
تبعیض جنسیتی یکی از بزرگترین دغدغه های زندگیمه و باعث شد من بشم یه #فمینیست !
به امید روزی که این نابرابری که بین زن و مرد تو جهان بیداد میکنه از بین برع !
+کس دیگ ای پیدا میشع که فمینیست باشع ؟؟؟
+بزرگترین دغدغه ی زندگیتون ؟

یکم زِر با چاشنی کرونا :|

دندون پزشکی و یکم چیز دیگ

تولد انسی+امروز زیر بارون و برف

* ,هم ,پیش ,روز ,تو ,، ,* * ,با این ,روز پیش ,تبعیض جنسیتی ,بزرگترین دغدغه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بسم الله الرحمن الرحیم echethelstal Thelma's style زندگی و نشاط بزرگترین سایت تفریح وسرگرمی معرفی سامانه دانش آموزش سناد bia2dvb Banooyeshomali critenreazel IT , دنیای رایانه و گوشی همراه